محصولات و خرده فروشی

محصولات و خرده فروشی

محصولات و خرده فروشی

محصول:

محصول عبارت است از چیزی که برای توجه، خرید، بکارگرفتن یا مصرف آن به بازار عرضه شود. یک محصول به یک نام نیاز دارد: اسمی که مردم آن را به خاطر می سپارند و با آن ارتباط برقرار می کنند. محصولی با نام به یک برند تبدیل می شود. به آن کمک می کند تا از درهم و برهمی محصولات و نام ها متمایز شود. یک محصول می تواند فیزیکی یا مجازی باشد. محصولات فیزیکی شامل کالاهای بادوام (مانند اتومبیل ، مبلمان و کامپیوتر) و کالاهای غیرقابل دوام (مانند غذا و نوشیدنی) است. محصولات مجازی ارائه خدمات یا تجربیات (مانند آموزش و نرم افزار) هستند. یک محصول ممکن است ترکیبی باشد و شامل هر دو عنصر فیزیکی و مجازی باشد. محصولات ترکیبی در حال رایج شدن هستند ، زیرا محصولات آنالوگ به طور سنتی از فناوری دیجیتال به عنوان راهی برای دسترسی بهتر و خدمت به مشتریان استفاده می کنند.از طرف دیگر محصولات تجاری به شرکت ها کمک می کنند محصولات خود را تولید کنند یا تجارت خود را انجام دهند. نمونه هایی از محصولات تجاری شامل مواد اولیه ، تجهیزات ، اجزای تشکیل دهنده ، لوازم و خدمات تجاری است. نرم افزار تجاری توسط شرکت ها برای پشتیبانی از عملکردهای اصلی کسب و کار استفاده می شود.

فرهنگ خرده فروشی با شکل‌گیری نخستین بازارها در تاریخ بشر، همراه انسان بوده است

 

هر نوع فروش کالا یا خدمت به مصرف کننده نهایی، توسط تولیدکننده یا هر سازمان واسط، مستقل از نوع کالا یا خدمت (خوراکی، پوشاک، تندمصرف، بادوام، محتوای دیجیتال و …) و کانال عرضه (دیجیتال یا فیزیکی، انفرادی یا سازمان یافته) خرده فروشی نامیده می‌شود. خرده فروشی فرآیند توزیع یک خرده فروش برای بدست آوردن کالا یا خدمات و فروش آنها برای استفاده به مشتریان است. این فرآیند از طریق زنجیره تأمین توضیح داده می شود.

یک معامله خرده فروشی مقادیر کمی کالا را اداره می کند در حالی که عمده فروشی با خرید کالا در مقیاس وسیع معامله می شود. معاملات خرده فروشی را نباید با معاملات آنلاین اشتباه گرفت. کالاها باید از یک نقطه واحد به طور مستقیم به مصرف کننده برای کاربران نهایی خود فروخته شوند.

برای رشد ، تولیدکنندگان مواد غذایی باید کانالهای توزیع موثر را ایجاد و نگهداری کنند تا نیاز خرده فروشان بزرگ را که به مقدار زیاد مواد غذایی خریداری می کنند ، برآورده کنند. تولیدکنندگان مواد غذایی که برای پاسخگویی به تقاضای غذاهای محلی تولید می شوند ، اغلب با تقاضای توزیع خرده فروشان روبرو هستند. به عنوان مثال ، تولیدکنندگان مواد غذایی به جای اینکه فقط یک کامیون را به مواد غذایی محلی تحویل دهند تا سبزیجات داخلی تحویل دهند ، اگر می خواهند به بازارهای حیاتی که توسط زنجیره ها نفوذ می کنند ، مواد غذایی تازه را به بسیاری از خرده فروشان تحویل دهند. تولید کنندگان کوچک مواد غذایی با فرار از مسیر خرده فروشی مواد غذایی و یا پرداخت هزینه به توزیع کنندگان شخص ثالث برای تحویل مواد غذایی خود ، درآمد خود را از دست می دهند و از این طریق سود کسب می کنند.

شرکت مودی تخصص لازم را برای تهیه محصولات کارآمد و موثر در بازارهای مختلف دنیا ارائه می دهد، به عنوان پیشرو در تست ، بازرسی و صدور گواهینامه ، این وظیفه ما است که در خط مقدم اجرای ایمن و تحویل محصولات به بازارهای مورد نظر خود باشیم. توانایی های ما در صنایع مختلف - محصولات الکتریکی و الکترونیکی ، دستگاه های پزشکی ، فناوری اطلاعات و مخابرات ، اسباب بازی ها و بازی ها ، محصولات خردسال ، منسوجات و پوشاک ، مواد غذایی و سایر موارد - یک دانش بهم پیوسته ارائه می دهد که راه حل هایی برای همه چیز ، از مسائل نظارتی تا تامین چالش های زنجیره ای ، و فراتر از آن با داشتن مهندسین و کارمندان متخصص در بیش از 1000 مکان در سراسر جهان .

در دهه ی گذشته شرکت مودی اینترنشنال برای ارتقا سطح خدمات و گسترش فعالیت خود تصمیم به این امر گرفته است، خدمات خود را نه تنها برای بازارهای کلان و انواع صنایع، بلکه تلاش داشته خدمات خود را برای صنایع خرد و بازارهای خرده فروشی نیز ارائه دهد.استعداد و توانمندی ما در پیاده سازی استانداردها و الزامات نظارتی ، نیازهای صدور گواهینامه ، برنامه های عملکرد و کیفیت ، صنعت مداوم ، بازار و روند مصرف کننده و پیشرفت تکنولوژی بی نظیر است. این وظیفه دائمی ما است که مطلع ، متعهد باشیم تا مشتریان ما اطمینان حاصل کنند که هرگز عقب نخواهند ماند.