حمل و نقل

 حمل و نقل

صنایع حمل و نقل

بخش حمل ونقل به دليل اهميت ويژه و جايگاه مهمي كه در اقتصاد جوامع بشري دارد يكي از شاخص هاي توسعه يافتگي كشورها محسوب ميشود و پيشرفت آن نقش مهمي در ايجاد تحول در ساير بخشهاي صنعتي، كشاورزي و توليدي ايفا ميكند تا جایی كه امروزه بيشتر صاحب نظران عرصه ي اقتصادي، رشد و توسعه همه جانبه كشورها را مشروط به توسعه بخش حمل ونقل میدانند و اين صنعت را به عنوان محور فعاليتهاي اساسي و لازمه تحول به حساب مي آورند ماهیت حمل و نقل، از مباحث خدمات است اما با توجه به گستردگی بخش هایی که در این حوزه وجود دارد و برای تامین الزامات ارایه این خدمات، عملا به نوعی، صنعت با خدمات تلفیق شده است. طبق مقاله ای که خبرآنلاین منتشر کرده بود سهم صنعت در زنجیره تولید تا ارائه خدمات ۱۵ درصد است و مابقی سهم به خدمات.تعلق میگیرد. بسیاری از مسائل در عملکرد موفقیت آمیز سیستم های حمل و نقل نقش موثری دارند ، از جمله قوانین محلی و بین المللی ، اطمینان از استانداردهای بالای ایمنی ، تدارکات و بهره وری

اهمیت صنعت حمل ونقل

  • حمل ونقل از مظاهر تمدن و پیشرفت کشورهاست
  • از دیدگاه اقتصادی بین نقاط تولید،توزیع و مصرف کالاها رابطه ایجاد میکندو....

حمل و نقل را می توان به سه رده  زیرساخت، وسایل نقلیه و بهره برداری تقسیم نمود..

 ساخت و نگهداری هواپیما ، قطار ، اتومبیل و کشتی  نیز از اهمیت حیاتی برخوردار است. مقررات دقیق صنعت نه تنها بر ساخت اجزا و قطعات  موتورها ، فضای داخلی ، فضای خارجی و هر آنچه در این بین قرار دارد ، بلکه بر بازرسی و نگهداری در حین کار نیز حاکم است. خدماتی که شرکت مودی اینترنشنال به صنعت حمل و نقل ارائه می دهد ، تمام جنبه های نیاز مشتریان را از مشاوره ، ممیزی، صدور گواهینامه و بازرسی تا ، تضمین کیفیت ، آزمایش ، آموزش و موارد دیگر را پوشش می دهد. بازرسی و آزمایش قطعات ، سوخت ، محصولات و سیستم های ما مطابق با روش های مجاز و روش های دقیق تست است. خدمات آزمایشات ما شامل آزمایش های الکتریکی ، شیمیایی ، مکانیکی و غیر مخرب ، به علاوه آزمایش فلزات ، پلیمرها ، پلاستیک ها و کامپوزیت ها است. تیم متخصص ما از مشاوران برای اطمینان از انطباق با مقررات کنترل شیمیایی در سراسر زنجیره تامین مشاوره میگیرد.

اعتباربخشی های ما اطمینان و آرامش خاطر شما را در مورد اینکه شرکت شما با خیال راحت کار خود را انجام دهد و از مقررات پیروی کند ، برای شما فراهم می آورد.  خدمات صدور گواهینامه و ممیزی سیستم های مدیریت کیفیت مودی به تأمین کنندگان کمک می کند تا الزامات اجباری را رعایت کنند تا بتوانید به عنوان یک تامین کننده منصوب شوند. ممیزی ما گواهی لازم را برای باز کردن درهای بازارهای جدید در داخل و خارج از کشور برای شما فراهم می کند شرکت مودی اینترنشنال قشم یک شریک قابل اعتماد در ارائه خدمات جهانی با کیفیت و ایمنی به صنایع حمل و نقل است که به اطمینان از افزایش قابلیت دارایی ، یکپارچگی طراحی و عملکرد بهینه سیستم کمک می کند. راه حل های مستقل تضمین کیفیت جامع ما از کل طیف عملیات زمینی ، دریایی و میدانی ، از ساخت کشتی و وسیله نقلیه گرفته تا بازرسی های نگهداری و ایمنی عبور می کنند و در زمینه خدمات تست خودرو آزمایش ضربه حرارتی یا مقاومت کششی ، آزمایش برق هدفمند و موارد دیگر را پشتیبانی میکند.