انرژی و کالا

انرژی و کالا

انرژی و کالا ها

امروزه اقتصاد دنیا وابستگی شدیدی به صنایع انرژی و کالاهای مصرفی دارد و به دلیل صدماتی که این عوامل به محیط زیست وارد میکند، عملکرد کارامد این پروژه ها برای رشد فرهنگ انرژی پایدار و حمایت از محیط زیست حیاتی میباشد. مسائلی مانند تغییر اقلیم و امنیت تأمین ، همراه با تقاضای سیاسی و اجتماعی برای انرژی سبز و کربن زدایی به این معنی است که باد ، موج و جزر و مد به عنوان منابع انرژی های تجدیدپذیر از اهمیت بیشتری برخوردار می شوند. پیشرفت های فنی منجر به افزایش کارایی در تولید انرژی شده و از نظر اقتصادی برای سرمایه گذاران مقرون به صرفه تر شده است. رشد این بخش به معنای توسعه محصول است و چالش های زیست محیطی و نظارتی به طور مداوم در حال پیشرفت هستند. پیمایش در این تغییرات پیچیده به یک شریک قابل اعتماد نیاز دارد که بتواند تخصص و توان جهانی را فراهم کند تا به تجارت انرژی های تجدیدپذیر شما امکان موفقیت و رقابت در این بازار پر رونق را بدهد.

دامنه تخصص شرکت مودی برای حمایت از مشتریانی است که در مشاغل مختلفی از جمله نفت و گاز ، تصفیه و توزیع نفت ، پتروشیمی ها ، تولید برق ، انرژی هسته ای ، خورشیدی ، سوخت های زیستی ، جزر و مد ، موج و باد فعالیت می کنند. این امر به ما می تواند سطح مقطعی و بالایی از مباحث و روند صنعت انرژی را که بر توسعه تجارت فعلی و آینده تأثیر می گذارد ، فراهم کند ، بینش و فرصت هایی را فراهم می کند که در غیر اینصورت قابل شناسایی نیستند. شبکه جهانی ما همچنین تخصص لجستیکی ، آزمایش ، بازرسی ، صدور گواهینامه و مشاوره را در اختیار شما قرار می دهد تا ضمن محافظت از دارایی های گران قیمت ، محصولات و زیرساخت ها ، مشتریان را در انجام کار خود با کارآیی و ایمن بیشتری یاری کند.

کالاها مواد اولیه ای هستند که دنیای مدرن به مواد تولیدی ، محصولات و مواد غذایی به آن وابسته است. ما به تولیدکنندگان ، توزیع کنندگان و پردازنده های این مواد اولیه کمک می کنیم تا از بهینه سازی کنترل کیفیت ، کنترل تلفات و کاهش ریسک مالی بهره مند شوند. محصولات و فرآیندها همه با مشارکت با ما بهبود می یابند و منجر به یک محصول و مسیر موفقیت آمیزتر برای همه شرکت کنندگان می شوند.

متخصصان ما برای درک نیازهای شما و ایجاد راه حل های اختصاصی متناسب با سازمان و اهداف شما با شما شریک می شوند ما می توانیم با راستی آزمایی محصول شما برای موسسات مالی ، دولت ها ، خریداران و سرمایه گذاران شما را پشتیبانی کنیم. اعتبار جهانی ما، به شما یک مزیت رقابتی در توسعه و تأیید عملکرد ، قابلیت اطمینان و قابلیت حمل محصولات خورشیدی می دهد. ما در مودی خدمات و پشتیبانی متناسب با تجهیزات شما را ارائه می دهیم و با دقت ، سرعت و اشتیاق از نیازهای اپراتورهای شبکه پشتیبانی می کنیم. این که آیا تجهیزات شما در یک محیط خطرناک که نیاز به محافظت در برابر انفجار دارد یا در یک مجموعه تجدید پذیر که نیاز به پشتیبانی عملیاتی مهم از توربین های بادی دارد ، متخصصان مودی بخشی از تیم شما هستند و به شما در تمام مراحل توسعه کمک می کنند.